Ново од ПЕКЕ ДООЕЛ – превоз на патници и пратки до Германија и назад

ПЕКЕ дооел Делчево од денес вторник 17.07.2018 година стартуваше со нова услуга – превоз на патници и пратки за Германија и назад.

Поаѓање од Делчево секоја среда и сабота. Враќање од Германија секој вторник и петок.
Резервирајте навреме на 078 29 86 86 и 077 96 74 74. 

Патувајте опуштено, безбедно, сигурно и по најповолни цени од Делчево до Минхен, Штутгарт, Аугсбург, Улм, Карслруе, Франкфурт, Дуисбург, Дортмунд, Есен, Дизелдорф, Келн и многу други градови.

Искористете ги поволностите кои ви ги нуди ПЕКЕ дооел Делчево.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*