Делчево го добива првиот Hotel&Spa Center

На 9 октомври 2019 година во Делчево се отвора првиот Хотел&Спа Центар. Комплексот Sunrise се наоѓа на 3 километри од Делчево и располага со прекрасно уреден внатрешен и надворешен простор, со базен како и СПА услуги за опуштање и релаксација.

Првата промотивна понуда, важи од 10-13 октомври и вклучува користење на СПА услугите (џакузи и сауна)

Фото галерија во продолжение:

Изгрејсонце над Делчево …. Хотел Sunrise…. loading ⏳

Posted by Hotel Sunrise on Thursday, October 3, 2019

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*