Неодолива празнична понуда во Хотел Sunrise – Делчево

Искористете ја празничната понуда од Хотел  Sunrise – Делчево

Од 10 -13 октомври, полупансион за двајца со користење на СПА услугите (сауна и џакузи) за неодоливи 49 евра од ден.

Со Хотел Sunrise испишете уште една приказна во вашиот живот…

Повелете и уверете се во квалитетот на услугата….🥂

Информации и резервации на sunrisehotel.delcevo@gmail.com или на 076/644-244

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*