Club RIVER викенд заедно со DJ Dzoksi&Ike de Koka

Полноќните журки продолжуваат и овој викенд во Club RIVER

За ваше незаборавно музичко уживање ќе се погрижат

Петок – DJ Dzoksi; Сабота – Ike de Koka

Сето тоа зачинето со супер изненадувања за присутните!

Бидете дел од забавата и овој викенд заедно со Club River

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*