DJ Bonno&Zorana Kapetanova вечерва во Club RIVER!

Супер осмомартовска понуда, вечерва во Club RIVER!

Сабота, 7 март 2020 – DJ Bonno&Zorana Kapetanova

Во духот на одбележувањето на 8-ми Март, Club RIVER со подарок цвеќе за секоја дама!

Не пропуштајте!!!

Latin&RNB Women’s weekend со DJ Erick!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*