Трикотажа СОНИТЕКС – 100 % памучни производи по поволни цени

Одберете го најквалитетното од памук изработено во Трикотажа СОНИТЕКС Делчево

Производство и продажба на 100 процентна памучна и долна облека за сите возрасти од пижами и маици до боксерки и голем избор на бебешка програма.

Во изложбено продажниот салон на Трикотажа СОНИТЕКС Делчево освен производи од сопствено производство можете да најдете и голем избор на производи од текстил од македонски производители партнери на СОНИТЕКС.

-Јоргани

-Ќебиња

-Постелнини

-Прекривки за маса и многу други производи.

Но да не набројуваме, посетете ја продавницата на СОНИТЕКС и одберете екстра квалитетни 100 процентни памучни производи по поволни цени.

Трикотажа СОНИТЕКС – Булевар Македонија до Макпетрол


Контакт телефони: 070/345-788 078/409-170

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*