За прв пат во Делчево Legato Band

Сабота за паметење со Legato Band&Riste Gavrovski во Pink Panther Cofee bar

https://instagram.com/gavrovski.r?igshid=tly5br5lpdzl

Стартувајте го месец август со најпознатите балкански хитови во избедба на најдобриот бенд за клупски журки Legato Band, во најдоброто место за забава во градот Pink Panther cofee bar.

Резервирајте навреме бидејки интересот е голем, а местата се ограничени.

1 АВГУСТ 2020, СТАРТ 21:00

Во продолжение видеа од нивните настапи:

Дел од студенската забава во Night Club Clique 🔙🔙🔙

Gepostet von Legato Band am Dienstag, 3. März 2020

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*