Пиљара Фрути – Биди посреќен, јади поздраво, чувствувај се полесно

Најново во градот – Пиљара Фрути

Најсвежиот зеленчук и највкусното и сочно домашно и јужно овошје отсега на дофат на секого-секој ден!

Во центарот на градот веднаш до тобако Пеке, во Пиљара Фрути ќе ги најдете сите видови на егзотични овошја и богат асортиман на зеленчук по најповолни и најевтини цени во градот.

Пиљара Фрути ви ги нуди и сите видови апетисани и здрава храна како и без глутенски и интегрални тестенини и брашно.

Сите љубители на надалеку познатите Малешевски производи можат да ги побараат во Пиљара Фрути

  • Домашно слатко
  • Мармалад
  • Компот
  • Сокови
  • Домашен оцет и други производи побарајте ги во Пиљара Фрути

Но тоа не е се во Пиљара Фрути за експресно време ќе ја добиете посакуваната овошна салата и највкусното смути-фрути.

Пиљара Фрути – Бидете посреќни, јадете поздраво, чувствувајте се полесни.

Посетете ја Пиљара Фрути и уверете се во квалитетот кој одамна го баравте.

Пиљара Фрути – Бидете посреќни, јадете здраво, чувствувајте се полесни

Пиљара Фрути – Бидете посреќни, јадете поздраво, чувствувајте се полесни

Gepostet von delcevo365.mk am Mittwoch, 29. Juli 2020

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*