Опуштена акустична вечер со Димитар Цијак

Вечерва во Pink Panther Cofee bar

Опуштена акустична вечер со Димитар Цијак, дипломиран професор по класична гитара и еден од најнаградуваните музичари на регионалните натпреварувања на Балканот и 5 пати првак на Македонија во својата класа.

Најдобрите Екс-Ју и Мак-Хитови на едно место во најдоброто место за забава во градот.

Резервирајте навреме и опуштете се во незаборавната атмосфера на Pink Panther Cofee bar.

Старт: 21:00

Vtornik 4ti Avgust.Start 21:00h

Gepostet von Pink Panther coffee bar am Montag, 3. August 2020

За подобро расположение промотивни цени на Krombacher и Becks

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*