Изненадувањата во Pink Panther Cofee bar продолжуваат !

Оваа сабота, 15 август 2020 најдобриот бенд за клупска забава Bravo Band во најдобриот локал во градот – Pink Panther Cofee bar.

Резервирајте навреме!!! Местата се ограничени!!!

Во петок вечер загарантирана забава со секогаш актуелните Ivan&Angel !

Бидете дел од уште еден луд и незаборавен викенд во Pink Panther Cofee Bar.

Petok 14.08-Start 21h🔥🔥🔥mestata se ograniceni.Rezervacii na tel 071263577 i 071731616

Gepostet von Pink Panther coffee bar am Donnerstag, 13. August 2020

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*