Викенд шема во Pink Panther со Ivan&Angel+Astra Band

И овој викенд бидете дел од најдобрата викенд шема во Pink Panther Cofee Bar!

Ќе ве забавуваат:

Петок, 2 октомври 2020 – Ivan&Angel

Сабота, 3 октомври 2020 – Astra Band&Pepita Marinkova

Не пропуштајте!!!

Резервирајте навреме, местата се ограничени!

🎹🎸🥁🎤🎛🔊🔊🔊

Gepostet von Pink Panther coffee bar am Donnerstag, 1. Oktober 2020

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*