Реми во Берово во возвратниот дуел помеѓу Малеш и Брегалница

Во Берово во неделата се одигра реванш пријателскиот натпревар помеѓу екипите на ОФК „Малеш“ Берово и ФК „Брегалница“ Делчево. Како помина натпреварот прочитајте од извештајот на администраторот на фан страната на ОФК Малеш Берово.

Пријателскиот натпревар, кој се одигра на вчерашен датум помеѓу екипите на Офк МАЛЕШ и Фк БРЕГАЛНИЦА Делчево, заврши со…

Gepostet von ОФК МАЛЕШ – Берово am Montag, 5. Oktober 2020

ОФК Малеш-Брегалница Голак0:0@ofkmaleshfanshop

Gepostet von ОФК МАЛЕШ – Берово am Montag, 5. Oktober 2020

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*