Бутик Баци – гардероба по ваш вкус

Во Бутик Баци Делчево екстра модели на женска гардероба

Машки фармерки, пантолони, кошули и дуксери

За елеганција во движење голем избор на женски чанти.

Различни величини на маици, блузи и хеланки

Бутик Баци Делчево се наоѓа веднаш до фризерски салон Снеки.

Посетете ги и одберете гардероба по ваш вкус

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*