БУТИК СМАЈЛИ ДЕЛЧЕВО – Најголем избор на гардероба за сечиј вкус

Познато име, позната локација – БУТИК СМАЈЛИ ДЕЛЧЕВО

Во БУТИК СМАЈЛИ ДЕЛЧЕВО ќе најдете се што ви е потребно за вашите деца од најмали до најголеми.

Располагаат со голем избор и модели на тренерки и комплети од 0-3 месечна, па се до 15 годишна возраст.

И тоа не е се во БУТИК СМАЈЛИ ДЕЛЧЕВО ќе најдете и голем избор на:

  • Фармерки
  • Фустанчиња
  • Бебешки сетови и многу други производи изработени од квалитетен памук

Во БУТИК СМАЈЛИ ДЕЛЧЕВО подновете се со се што ви е потребно од женски модни парчиња:

  • Елегантни фустани за разни свечености
  • Кошули
  • Секојдневни памучни блузи
  • Сакоа
  • Пантолони
  • Голем избор на фармерки и фармерски сукњи

А цените….цените се достапни за сечиј џеб. Посетете го БУТИК СМАЈЛИ ДЕЛЧЕВО и уверете се во квалитетните производи кои ги нудат.

Во делот за обувки намаление и до -70 проценти!

Ве очекуваат…БУТИК СМАЈЛИ веднаш до семафорите во Делчево

За повеќе информации посетете го нивниот фејсбук профил: https://www.facebook.com/butik.smajli

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*