Огласи и соопштенија

Се продава деловен простор од 150 м2 во зградата до Основен суд – Делчево.
Контакт телефон: 072/613-391 и 071/252-699
Продавам нива и шума со површина од 10 декари до асфалтен пат на место викано Вртешка во село Очипала.
Контакт телефон: +2019707258 Ванко (Viber)

Ново во Делчево и регионот:
● Бушење бунари за вода
● Вградување оригинална бунарска цевка (Ф-140) по најниски цени во регионот
Контакт телефон: 078-949-762

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР на улица Светозар Марковиќ” бр.1 со вкупна површина од 122 м2, плус додатни 30м2 поткровје. Цена по договор. Контакт телефон: 0038268799024
СЕ ПРОДАВА Ford Fiesta 1.4 ТDCi
*Увезена и регистрирана во Македонија 13.10.2020
*Регистрирана цела година
*Зелен картон
*Годишна винетка за Бугарија
*Нови зимни гуми 4 бр
*Нови летни гуми 4 бр
*Нов акумулатор BOSCH (декември 2022)
*Комплетно сервисирана
комплет ребраст каиш со водна пумпа
линиски каиш комплет со затегачи
сменето масло и сите филтри пред 3 000 км
Предни и задни плочки
*гребнатина од десната страна
Целосна опрема за моделот !!!
Цена: 4500 €
Контакт телефон:
+389 72 256 870
+389 78 633 556
+359 879 55 99 29 – Viber / WhatsApp
СЕ ПРОДАВА – Full cross Kawasaki kx 250f
2014 година
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078/873-173 (или на Viber)
НУДИМЕ РАБОТА ВО АНГЛИЈА ЗА ЛИЦА СО ЕВРОПСКИ ПАСОШ ЗА РАБОТА СО СТОЛАРИЈА (РЕСТАВРАЦИЈА НА СТАР МЕБЕЛ И ВРАТИ)
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД ВОЗАЧ НА КОМБИ ДО 3,5 ТОНИ КОЈ ПОСЕДУВА ЕВРОПСКИ ДОКУМЕНТИ ЗА РАБОТА ВО АНГЛИЈА
📢 Се продава земјиште, веднаш зад компанијата Брегал во Делчево, погодно за изградба на стопански и производствени објекти со максимална површина за градење од 435,77 m2
💰 Цена по договор
📞 070/811-508
📢Се продава градежна парцела со површина од 4500 m2 во централно градско подрачје, со вцртани маркици за две згради, согласно урбанистичкиот план на град Делчево.
💰Цена 60 € m2
📞 071/500-328 или на Viber (Александар)
Означете ги Вашите огради покрај пат и приклучни возила со рефлектирачки знаци. Нарачки на телефон: 071/702-086
📢 ОГЛАС: Се издава стоматолошка ординација со современа опрема во зелената зграда во центарот на Делчево.
💰 Опремата воедно се продава.
📞 Контакт телефон: 078/526-631 Viber (достапност по 18 часот)
ОГЛАС:
📌 Купувам нива и шума на територијата на Општина Делчево.
📞 Контакт телефон: + 1630-956-6501 Viber
ГЕО ИНГ е трговско друштво за геодетски работи основано во 2006 година кое нуди услуги од областа на геодезија, проектирање и надзор.
Контакт за повеќе информации:
📱+38975354409
📨geoing.delcevo@gmail.com
Се продава Fiat DOBLO Maxi 1,3 MJet
(2010 год)со додатна опрема и екстра сочувано.
Цена по договор: 075/354-409 Ване (Viber)
📢 Се продава професионален 200 литарски ЛЕДОМАТ (користен 3 месеци)
💰 Фиксна цена 1730 евра
📞 Контакт телефон: 078/-336 078
Изработка на кошулици и монтажа на плочки.
Воедно вршиме молерисување, гипс и изработка на фасади
Цена по договор
Контакт телефон: 076-716-134

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*