Брегалница поразена од Малеш во Берово

Фудбалерите на делчевска Брегалница беа поразени во Пијанечко Малешевското дерби во Берово, каде во натпревар против домашниот Малеш загуби со 2:1.

Второто полувреме во кое беа постигнати сите три погодоци може да ги погледнете во продолжение:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*