Оглас: Се продава Lancia Libra и Opel Zafira

СЕ ПРОДАВА:

Lancia Lybra
1999- та година
Бензин
200.000 км
Рачен менувач
Караван, сива металик
Регистерски таблички – МК
2.0 бензин 113 kw-154 ps (коњски сили)
Еуро 4

Клима аутоматик
Алуминиумски бандажи
Борд Компјутер
Темпомат
Спортска серија
Екстра зачувана
Седишта со ,,обрнена” кожа
Увезена од Германија (втор газда)
Електрични прозори
Сензор за дожд
Вреди да се погледне

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ ЗАФИРА

Регистерски таблички – БГ
2004 год. 2.2 дизел мотор 125 ps (коњски сили)

7 седишта
Електрични прозори
Рачен менувач
Еуро 3

Клима аутоматик

Металик Сива
Седишта Штоф
АБС

Алуминиумски бандажи

Борд компјутер

ЦД Радио

Серво волан

Централно

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*