Совети за добро ментално здравје

November 1, 2023 delcevo365.mk 0

Доброто ментално здравје значи чувство за добросостојба, самодоверба и самопочит. Психолог Дејан Глинџарски https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0DZJ95ckupVjVwkqeMEiDrAWdh1SuCTPbFdaxa9krhw8WimUMTUp5ypmwtY8ruwZ1l&id=100064799016081&mibextid=Nif5oz

Ученици од Делчево на противпожарен камп во Словенија

August 14, 2023 delcevo365.mk 0

Осум ученици од основните училишта од Делчево заедно со градоначалникот, Горан Трајковски и претставници од Територијалната противпожарна единица присуствуваат на 20 интернационален противпожарен камп во […]

Оглас: Се продава Lancia Libra и Opel Zafira

August 9, 2023 Valeri Spasevski 0

СЕ ПРОДАВА: Lancia Lybra1999- та годинаБензин200.000 км Рачен менувачКараван, сива металикРегистерски таблички – МК2.0 бензин 113 kw-154 ps (коњски сили)Еуро 4 Клима аутоматикАлуминиумски бандажи Борд […]

Фокусот кон вработените на прво место – Флекс Кредит организираше незаборавен тим билдинг за своите вработени

June 30, 2023 Valeri Spasevski 0

Флекс Кредит како водечка компанија во финансиската индустрија, неодамна организираше неколку возбудливи настани за вработените кои беа поделени во неколку групи, чија цел беше подобрување […]