No Image

Видео: Натпреварите на ООУ „Св.Климент Охридски“ на Државното првенство во ракомет

May 18, 2019 Valeri Spasevski 0

Како што веќе информиравме, екипата на Општинското основно училиште „Св.Климент Охридски“ го освои сребрениот медал на Државното првенство чиј домаќин на завршниот турнир беше токму […]