Во с.Стар Истевник денес ќе се одржи првата работилница посветена на животот на село

June 27, 2024 Valeri Spasevski 0

Платформата за одржлив развој „Лице в лице“ во партнерство со Центарот за одржливи практики „Природна перспектива“ денес ќе ја одржи првата работилница во рамки на […]

Спотот на Даниел Тренчовски ,,Казна љубовна” снимен во кафеана во Берово која не работела 4 децении

June 11, 2024 delcevo365.mk 0

Даниел Тренчовски, поранешен учесник на „Ѕвездите на Гранд“, неодамна ја воодушеви публиката со новата песна „Казна љубовна“ која ја објави во соработка со Гранд продукција, […]