Нешто ново во градот – Продавница за спортска опрема Sport K&D

Во продавницата за спортска опрема SPORT K&D која се наоѓа веднаш спроти Пицерија Палма во Делчево ќе најдете квалитетни производи од брендот Runners:

 • Патики
 • Тренерки (комплет женски и машки, долни тренерки)
 • Детски тренерки
 • Блузи со кратки ракави
 • Шорцеви
 • Хеланки
 • Детски комплет за гимнастика
 • Ранци
 • Мали ташнички
 • Торбици
 • Капи

Од спортска опрема во SPORT K&D издвојуваме

 • Подлоги за вежбање
 • Пилатес топки за вежбање
 • Фитнес аксесоари
 • Тегови за вежбање
 • Ракавици за вежбање (за мотор и велосипед)
 • Опрема за боречки спортови
 • Топки за фудбал, кошарка и ракомет
 • Скејтборд
 • Ролери
 • Рекети за тенис
 • Планинарски стапови
 • Тротинети
 • Плстични траки за глава
 • Кациги
 • Шишиња за вода
 • Секаков вид на стегачи и појаси
 • Ластици за вежбање

Посетете ја спортската продавница SPORT K&D спроти Пицерија Палма и уверете се во квалитетот кој го нудат.

За повеќе информации посетете ја фејсбук страницата на SportK&D

Спортска продавница K&D Делчево

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*