Свечено отворање на Градски базен Делчево на 29 и 30 јуни 2024 !

🌟 Придружете ни се на свеченото отворање на ГРАДСКИ БАЗЕН ДЕЛЧЕВО, сезона 2024!

📅 Кога: 29 и 30 јуни 2024

🎶 Специјални гости: музичкиот бенд Riot Grungers

Подгответе се за два дена полни со забава, музика и освежување!

Не пропуштајте ја оваа неверојатна прилика да го прославиме отворањето на нашиот нов базен со одлична музика и пријатна атмосфера.

🔹 29.06.2024 – Официјално отворање со настап на Riot Grungers

🔹 30.06.2024 – Втор ден со уште еден настап на Riot Grungers

Ве очекуваме со нетрпение! 🎉💦

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*