No Picture

Ivan&Angel вечерва во SKY Cafe

August 31, 2019 Valeri Spasevski 0

Пеколните горештини продолжуваат, а со тоа и жешките забави во SKY Cafe! Вечерва загарантирана забава со Ivan&Angel!!! И сето тоа зачинето со многу забава, коктели […]

No Picture

Претседателот Пендаровски се сретна со граѓани, производители на мед и рудари во Македонска Каменица

August 28, 2019 Valeri Spasevski 0

Пo повод трите значајни обележја на Македонска Каменица, денот на градот, денот на рударите и празникот Успение на Пресвета Богородица, која е заштитничка на општина […]